Noteikumi

Credition.lv Izmantošanas noteikumi

1. “Credition.lv”dizains, struktūra, saturs un teksts ir aizsargāts saskaņā ar LR likumdošanu un nevar tikt pavairots vai atdarināts bez “credition.lv” rakstiskas piekrišanas ne pilnīgi, ne daļēji.

2.”Credition.lv” neko nepārdod, līdz ar to šeit ievietotajai informācijai ir tikai informatīvs raksturs un tā nevar tikt uzskatīta par mēģinājumu pirkt, pārdot vai iegūt “credition.lv” produktus vai pakalpojumus.

3. Vietnes darbība lielā mērā tiek nodrošināta, izmantojot materiālu atbalstu, kas tiek gūts sniedzot informāciju par trešo pušu pakalpojumiem vai produktiem. Tajā pašā laikā tas neietekmē veidu, apjomu vai informācijas par konkrēto pakalpojumu pasniegšanu.

4. “Credition.lv” ievietotā informācija ir apkopota, balstoties uz brīvi pieejamiem informācijas avotiem. Mēs pieņemam, ka šajos avotos paustā informācija ir patiesa, taču neesam veikuši tās pārbaudi, līdz ar to nevaram to garantēt pilnībā. “Credition.lv” nevar garantēt 100% precizitāti, kā arī neuzņemas atbildību par teksta, attēlu iztrūkumu vai kļūdām, kas varētu būt atrodamas “credition.lv” publicētajos materiālos. Šeit publicētās informācijas izmantošana ir katra lietotāja personīgā atbildība.

5. “Credition.lv” ietver atsauces (teksta un attēlu saites) uz trešo pušu vietnēm. Nospiežot uz šīm saitēm jūs nokļūsiet trešo pušu vietnēs, kur spēkā ir citi izmantošanas noteikumi un privātuma politika. Mēs neuzņemamies atbildību par sekām vai zaudējumiem, kas var rasties apmeklējot trešo pušu vietnes vai izmantojot to sniegtās preces vai pakalpojumus.

6. Atsauces uz trešo pušu precēm vai pakalpojumiem ir tikai informatīvas un var atšķirties no nosacījumiem, kas tiek piemēroti konkrētam darījumam brīdi, kad apmeklēsiet trešo pušu vietni. Lietotāji, kas plāno izmantot caur “credition.lv” ievietotajām saitēm pieejamos trešu pušu pakalpojumus vai produktus ir paši atbildīgi par cenas un citu nosacījumu atbilstības pārbaudi pirms darījuma noslēgšanas.

7. Izmantojot kontaktformu, piesakoties jaunumiem vai citiem “credition.lv” pakalpojumiem jūs nododat privāto informāciju. Jūs variet uzzināt vairā par to, kā notiek jūsu privātās informācijas izmantošana sadaļā “privātuma politika” vietnes apakšā. Svarīgākais – iegūtā informācija netiks nodota trešajām pusēm vai izmantota, lai jums kaitētu, taču var tikt pielietota, lai informētu par “credition.lv” vai sadarbības partneru jaunumiem.

8. Jūs esiet tiesīgi izmantot “credition.lv” publicēto informāciju bez maksas 24h diennaktī, 365 dienas gadā. Mēs ticam, ka visi kredīti un pakalpojumi, kas aprakstīti šajā vietnē var sniegt jums reālu atbalstu. Izmantojot kredītu salīdzināšanas iespējas gudri un pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savas vajadzības un iespējas nosegt saistības noteiktajā termiņā. Ja plānojat noslēgt līgumu ar kādu no caur “credition.lv” saišu pieejamo trešo pušu preču vai pakalpojumu piegādātāju, obligāti izlasiet līguma nosacījumus un pārliecinieties, ka pakalpojuma cena ir tāda kādu jūs plānojāt ieraudzīt.

9. Katrs “credition.lv” apmeklētājs ir personīgi atbildīgs par iepazīšanos ar mājas lapas izmantošanas noteikumiem, kas uzskatāmi par spēkā esošiem no to publicēšanas brīža.